| Color: | bělený dub, wenge |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 7,7 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Depth: | 325 mm |
| Frame: | ocel |
| Rozměr profilu: | 25x25 mm |
| Seat height: | 500 mm |
| Purpose: | interiér |
| Finishes frame: | chrom, satin |
| Material of seat: | dýhovaná překližka |
| Width: | 325 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Cube 1403_RV
Barová židle s dřevěným sedákem Cube 1403_RV.
| Price with VAT: | 4 973 Kč |
|---|---|
| Price without VAT: | 4 110 Kč |

