| Color: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 9 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Depth: | 500 mm |
| Rozměr profilu: | 25x25 mm |
| Seat height: | 800 mm |
| Výška opěradla od země: | 1090 mm |
| Purpose: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Finishes frame: | chrom, satin, černá, ostatní barvy |
| Width: | 400 mm |
| Availability: | Na objednávku |
Cube XL 1461
Barová židle s čalouněným sedákem Cube XL 1461.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |



