| Barva: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 9 kg |
| Nosnost: | 100 kg |
| Hloubka: | 500 mm |
| Rozměr profilu: | 25x25 mm |
| Výška sedáku od země: | 800 mm |
| Výška opěradla od země: | 1090 mm |
| Určení: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Povrchová úprava: | chrom, satin, černá, ostatní barvy |
| Šířka: | 400 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
Barová židle Cube XL 1461
Barová židle Cube XL 1461
Design barové židle Cube XL vychází z čistého a jednoduchého geometrického tvaru. Má široké sedadlo a opěradlo čalouněné látkou, kůží nebo koženkou a rám z ocelových trubek o rozměrech 25 × 25 mm.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |



