| Hmotnost kg: | 7 kg |
|---|---|
| Load capacity: | 100 kg |
| Depth: | 560 mm |
| Frame: | ocelová trubka |
| Seat height: | 660 mm |
| Výška opěradla od země: | 850 mm |
| Purpose: | interiér |
| Čalounění: | dle vzorníku čalounění - látka, koženka |
| Finishes frame: | chrom |
| Width: | 530 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Gliss 912
Barová židle Gliss 912 s čalouněným sedákem.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |




