| Hmotnost kg: | 7 kg |
|---|---|
| Nosnost: | 100 kg |
| Hloubka: | 560 mm |
| Kostra / rám: | ocelová trubka |
| Výška sedáku od země: | 660 mm |
| Výška opěradla od země: | 850 mm |
| Určení: | interiér |
| Čalounění: | dle vzorníku čalounění - látka, koženka |
| Povrchová úprava: | chrom |
| Šířka: | 530 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
BAROVÁ ŽIDLE Gliss 912
Barová židle Gliss 912 s čalouněným sedákem.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |




