| Hmotnost kg: | 8 kg |
|---|---|
| Load capacity: | 100 kg |
| Depth: | 560 mm |
| Frame: | ocelová trubka |
| Seat height: | 780 mm |
| Purpose: | interiér |
| Čalounění: | dle vzorníku kůží a regenerovaných kůží |
| Finishes frame: | chrom |
| Width: | 530 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Gliss 936
Barová židle s čalouněným sedákem v pravé nebo regenerované kůži.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |





