| Hmotnost kg: | 8 kg |
|---|---|
| Nosnost: | 100 kg |
| Hloubka: | 560 mm |
| Kostra / rám: | ocelová trubka |
| Výška sedáku od země: | 780 mm |
| Určení: | interiér |
| Čalounění: | dle vzorníku kůží a regenerovaných kůží |
| Povrchová úprava: | chrom |
| Šířka: | 530 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
BAROVÁ ŽIDLE Gliss 936
Barová židle s čalouněným sedákem v pravé nebo regenerované kůži.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |





