| Base dimensions: | 400 mm |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 16,5 kg |
| Load capacity: | 120 kg |
| Frame: | ocelová základna, výškově stavitelná, otočná |
| Seat height: | 610 mm - 870 mm |
| Purpose: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka - dle vzorníku čalounění |
| Finishes frame: | chrom |
| Šířka sedáku: | 530 mm |
| Hloubka sedáku: | 490 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Gliss 980
Barová židle s otočným čalouněným sedákem a nastavitelnou výškou sezení.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |







