| Rozměr základny: | 400 mm |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 16,5 kg |
| Nosnost: | 120 kg |
| Kostra / rám: | ocelová základna, výškově stavitelná, otočná |
| Výška sedáku od země: | 610 mm - 870 mm |
| Určení: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka - dle vzorníku čalounění |
| Povrchová úprava: | chrom |
| Šířka sedáku: | 530 mm |
| Hloubka sedáku: | 490 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
BAROVÁ ŽIDLE Gliss 980
Barová židle s otočným čalouněným sedákem a nastavitelnou výškou sezení.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |







