| Color: | Dle vzorníku |
|---|---|
| Height: | 830 mm |
| Hmotnost kg: | 7 kg |
| Depth: | 510 mm |
| Seat height: | 460 mm |
| Width: | 440 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Material Specification: | Bukové dřevo |
ITALIA 439 C
Unfortunately there is no product description.
