| Materiálové provedení: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Barva: | Dle vzorníku |
| Výška: | 830 mm |
| Hmotnost kg: | 7 kg |
| Hloubka: | 510 mm |
| Výška sedáku od země: | 460 mm |
| Šířka: | 440 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
ITALIA 439 C
Bohužel produkt nemá žádný popis.
