| Height: | 520 mm |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 3,8 kg |
| Load capacity: | 120 kg |
| Seat height: | 460 mm |
| Výška opěradla od země: | 815 mm |
| Purpose: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 7 ks |
| Width: | 505 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
JOI 870
Plastová židle JOI 870.



