| Výška: | 520 mm |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 3,8 kg |
| Nosnost: | 120 kg |
| Výška sedáku od země: | 460 mm |
| Výška opěradla od země: | 815 mm |
| Určení: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 7 ks |
| Šířka: | 505 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
ŽIDLE JOI 870
Plastová židle JOI 870.



