| Type of product: | Chair |
|---|---|
| Material of seat: | Polypropylene |
| Frame: | Metal |
| Height: | 780 mm |
| Width: | 725 mm |
| Depth: | 725 mm |
| Seat height: | 450 mm |
| Weight: | 10,5 kg |
| Purpose: | Interior |
| Manufacturer: | PAPATYA |
KANCELÁŘSKÉ KŘESLO GLOBE-K CHIEF
Plastové křesílko na kolečkách GLOBE-K CHIEF.
Kancelářská židle s černě lakovanou kostrou a s polypropylenovou skořepinou dostupnou v mnoha barvách. Křeslo je určené do interiéru.


