| Druh výrobku: | Židle |
|---|---|
| Sedák: | Polypropylen |
| Kostra / rám: | Kov |
| Výška: | 780 mm |
| Šířka: | 725 mm |
| Hloubka: | 725 mm |
| Výška sedáku: | 450 mm |
| Hmotnost: | 10,5 kg |
| Určení: | Interiér |
| Výrobce: | PAPATYA |
KANCELÁŘSKÉ KŘESLO GLOBE-K CHIEF
Plastové křesílko na kolečkách GLOBE-K CHIEF.
Kancelářská židle s černě lakovanou kostrou a s polypropylenovou skořepinou dostupnou v mnoha barvách. Křeslo je určené do interiéru.


