| Hmotnost kg: | 7 |
|---|---|
| Load capacity: | 100 kg |
| Depth: | 540 mm |
| Frame: | ocel |
| Rozměr profilu: | 20x20 mm |
| Seat height: | 670 mm |
| Čalounění: | dle vzorníku čalounění - látky, koženky |
| Finishes frame: | chrom, satin |
| Material of seat: | čalouněný |
| Width: | 470 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Kuadra 1122
Moderní barová židle s čalouněnou skořepinou.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |




