| Hmotnost kg: | 7 |
|---|---|
| Nosnost: | 100 kg |
| Hloubka: | 540 mm |
| Kostra / rám: | ocel |
| Rozměr profilu: | 20x20 mm |
| Výška sedáku od země: | 670 mm |
| Čalounění: | dle vzorníku čalounění - látky, koženky |
| Povrchová úprava: | chrom, satin |
| Sedák: | čalouněný |
| Šířka: | 470 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
BAROVÁ ŽIDLE Kuadra 1122
Moderní barová židle s čalouněnou skořepinou.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |




