| Diameter of tube: | 16 mm |
|---|---|
| Weight: | 7,5 kg |
| Maximum Load: | 100 kg |
| Depth: | 540 mm |
| Frame: | ocel |
| Seat height from ground: | 790 mm |
| Utilization: | interiér |
| Upholstery: | látka kategorie H - stehy |
| Finish: | chrom, matný chrom |
| Material of seat: | čalouněný |
| Width: | 470 mm |
| Availability: | For Order |
Kuadra 1136H
Barová židle s čalouněným sedákem.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |




