| Color: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Tube diameter: | 16 mm |
| Hmotnost kg: | 6 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Depth: | 520 mm |
| Frame: | ocel |
| Seat height: | 670 mm |
| Výška opěradla od země: | 760 mm |
| Purpose: | interiér |
| Čalounění: | kůže, regenerovaná kůže |
| Finishes frame: | chrom, matný chrom |
| Width: | 490 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Kuadra 1332/F
Barová židle s čalouněnou skořepinou v pravé kůži( přírodní a regenerovaná) s dekor.stehy.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |




