| Barva: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Průměr trubky: | 16 mm |
| Hmotnost kg: | 6 kg |
| Nosnost: | 100 kg |
| Hloubka: | 520 mm |
| Kostra / rám: | ocel |
| Výška sedáku od země: | 670 mm |
| Výška opěradla od země: | 760 mm |
| Určení: | interiér |
| Čalounění: | kůže, regenerovaná kůže |
| Povrchová úprava: | chrom, matný chrom |
| Šířka: | 490 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
BAROVÁ ŽIDLE Kuadra 1332/F
Barová židle s čalouněnou skořepinou v pravé kůži( přírodní a regenerovaná) s dekor.stehy.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |




