| Color: | bílá, písková, červená, černá |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 6,1 kg |
| Load capacity: | 120 kg |
| Depth: | 505 mm |
| Frame: | satin, chrom, v barvě plastu |
| Rozměr profilu: | 20 x 20 mm |
| Seat height: | 460 mm |
| Výška opěradla od země: | 810 mm |
| Purpose: | interiér |
| Stohovatelnost: | 8 ks |
| Material of seat: | technopolymer |
| Width: | 490 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Kuadra XL 2401
Židle s plastovou skořepinou a ocelovou kostrou Kuadra xl 2401.



