| Barva: | bílá, písková, červená, černá |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 6,1 kg |
| Nosnost: | 120 kg |
| Hloubka: | 505 mm |
| Kostra / rám: | satin, chrom, v barvě plastu |
| Rozměr profilu: | 20 x 20 mm |
| Výška sedáku od země: | 460 mm |
| Výška opěradla od země: | 810 mm |
| Určení: | interiér |
| Stohovatelnost: | 8 ks |
| Sedák: | technopolymer |
| Šířka: | 490 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
ŽIDLE Kuadra XL 2401
Židle s plastovou skořepinou a ocelovou kostrou Kuadra xl 2401.



