| Colour: | bílá, písková, červená, černá / deska - bílá nebo |
|---|---|
| Base dimensions: | 2x 400*400 |
| Weight: | 55 kg |
| Depth: | 520 mm |
| Frame: | ocel |
| Seat height from ground: | 450 mm |
| Seatback height from ground: | 800 mm |
| Utilization: | interiér |
| Finish: | broušená ocel |
| Material of seat: | technopolymer |
| Width: | 2670 mm |
| Availability: | For Order |
| Producer: | PEDRALI |
Kuadra xl 2607
Multisedák Kuadra XL 2607.
