| Barva: | bílá, písková, červená, černá / deska - bílá nebo |
|---|---|
| Rozměr základny: | 2x 400*400 |
| Hmotnost kg: | 55 kg |
| Hloubka: | 520 mm |
| Kostra / rám: | ocel |
| Výška sedáku od země: | 450 mm |
| Výška opěradla od země: | 800 mm |
| Určení: | interiér |
| Povrchová úprava: | broušená ocel |
| Sedák: | technopolymer |
| Šířka: | 2670 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
Kuadra XL 2607
Multisedák Kuadra XL 2607.
