| Material: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Height: | 1080 mm |
| Weight: | 8 kg |
| Depth: | 520 mm |
| Seat height from ground: | 800 mm |
| Upholstery: | Čalounění a moření dle vzorníku |
| Width: | 460 mm |
| Availability: | For Order |
LADY 47 OGI
Unfortunately there is no product description.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |
