| Material: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Height: | 1070 mm |
| Weight: | 7 kg |
| Depth: | 520 mm |
| Seat height from ground: | 460 mm |
| Upholstery: | Moření + čalounění dle vzorníku |
| Width: | 450 mm |
| Availability: | For Order |
NICE 490 G
Unfortunately there is no product description.
