| Color: | černá, bílá, transparentní- kouřová, failová, červ |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 4,5 kg |
| Load capacity: | 120 kg |
| Depth: | 400 mm |
| Frame: | Polykarbonát |
| Seat height: | 750 mm |
| Purpose: | exteriér a interiér |
| Stohovatelnost: | 5 ks |
| Šířka sedáku: | 310 mm |
| Hloubka sedáku: | 310 mm |
| Kusů na skladě: | fialová barva |
| Width: | 400 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Rubik 580
Celoplastová barová židle Rubik 580.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |





