| Barva: | černá, bílá, transparentní- kouřová, failová, červ |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 4,5 kg |
| Nosnost: | 120 kg |
| Hloubka: | 400 mm |
| Kostra / rám: | Polykarbonát |
| Výška sedáku od země: | 750 mm |
| Určení: | exteriér a interiér |
| Stohovatelnost: | 5 ks |
| Šířka sedáku: | 310 mm |
| Hloubka sedáku: | 310 mm |
| Kusů na skladě: | fialová barva |
| Šířka: | 400 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
BAROVÁ ŽIDLE Rubik 580
Celoplastová barová židle Rubik 580.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |





