| Material: | Plastic pieces, Aluminum |
|---|---|
| Finishes frame: | Anodized aluminum |
| Height: | 300 mm |
| Width: | 715 mm |
| Length: | 1910 mm |
| Weight: | 9,25 kg |
| Stackable pcs: | 25 |
| Certificate: | CATAS, TSE |
| Availability: | |
| Purpose: | Outdoor |
| Manufacturer: | PAPATYA |
Sunlounger WAVE
Design Sunlounger WAVE
.



