| Material Specification: | Podnož z lakované oceli nebo z masivního dubu, des |
|---|---|
| Dezén: | V desce stolu může být veden kabel. |
| Color: | Bílá, černá |
| Height: | 745 mm |
| Base diameter: | 665 mm |
| Průměr stolové desky: | 1390 mm |
| Frame: | Hliníkový rám |
| Tloušťka stolové desky: | 6 mm |
| Availability: | Na objednávku |
TABLE ARKI – ARKD 139
Unfortunately there is no product description.
