| Materiálové provedení: | Podnož z lakované oceli nebo z masivního dubu, des |
|---|---|
| Dezén: | V desce stolu může být veden kabel. |
| Barva: | Bílá, černá |
| Výška: | 745 mm |
| Průměr základny: | 665 mm |
| Průměr stolové desky: | 1390 mm |
| Kostra / rám: | Hliníkový rám |
| Tloušťka stolové desky: | 6 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
STŮL ARKI – ARKD 139
Bohužel produkt nemá žádný popis.
