| Material Specification: | Podnož z lakované oceli nebo z masivního dubu, des |
|---|---|
| Dezén: | Stolová deska může být opatřena otvorem na kabely. |
| Color: | Bílá, černá |
| Height: | 740 mm |
| Base diameter: | 725 mm |
| Rozměr stolové desky: | 200 x 100, 240 x 100, 300 x 100, 240 x 120, 300 x |
| Frame: | Hliníkový rám |
| Tloušťka stolové desky: | 6 mm a 12 mm |
| Availability: | Na objednávku |
TABLE ARKI – ARKW
Unfortunately there is no product description.
