| Materiálové provedení: | Podnož z lakované oceli nebo z masivního dubu, des |
|---|---|
| Dezén: | Stolová deska může být opatřena otvorem na kabely. |
| Barva: | Bílá, černá |
| Výška: | 740 mm |
| Průměr základny: | 725 mm |
| Rozměr stolové desky: | 200 x 100, 240 x 100, 300 x 100, 240 x 120, 300 x |
| Kostra / rám: | Hliníkový rám |
| Tloušťka stolové desky: | 6 mm a 12 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
STŮL ARKI – ARKW
Bohužel produkt nemá žádný popis.
