| Material: | Anodiziovaný hliník |
|---|---|
| Colour: | Šedá, tmavě šedá |
| Height: | 730 mm |
| Diameter of tube: | 80 mm |
| Weight: | 10 kg |
| Frame: | Matná hliníková |
| Utilization: | Centrální noha určená pro interiéry a exteriéry ka |
| Availability: | For Order |
TABLE BASE BG3A
Unfortunately there is no product description.

