Přeskočit na obsah

Poptávkový formulář

Chci poptávat na firmu

* Označené položky jsou povinné

Vaše dotazy rádi zodpovíme v pracovní dny nejpozději do 72 hodin. Děkujeme za pochopení.

Kvalitní a odolné židle Bunny, Lilly, Helene a Gogo

Publikováno / Blog

Skvělá volba pro Vás

Bunny, Helene, Gogo a Lilly. To jsou názvy designových projektových kvalitních a odolných židlí od italského výrobce BERICOPLAST, které na český trh dováží firma ALUPRESS DESIGN, výrobce a dovozce s dlouholetou tradicí. Jejich výrobky  se vyznačují vysokou odolností, snadnou údržbou, pestrostí designů a materiálů. Uvedené typy židlí jsou vhodné pro školy a školky, restaurace a kavárny, kanceláře, konferenční prostory, zasedací místnosti i domácnosti. Materiál použitý k výrobě sedáku je prvotřídní polypropylenový kopolymer nebo technopolymer barevně tónovaný pomocí koncentrovaného pigmentu  přímo ve hmotě ( tzv. masterbatchi ). Díky tomuto si plastový sedák zachovává svou sytou barvu i při dlouhodobém používání. Materiál je odolný vůči UV záření a má antistatickou úpravu.

A nyní se zaměřme na jednotlivé židle. Židle Lilly má nejenom elegantní jméno, ale takový je i její design. Proto se tyto židle nejlépe využijí v reprezentativních prostorech. K jejich stabilitě a dlouhé životnosti výrazně přispívá kombinace kvalitního technopolymeru barveného ve hmotě a ocelového rámu. Výhodou je i možnost stohovatelnosti, a to až 8ks na sebe.

Židle s plastovým sedákem a kovovou chromovanou kostrou

Do škol, školek i vzdělávacích center se hodí židle Helene a Bunny. Židle Bunny je k dispozici v klasické výšce sedu ( Bunny Senior )+ ve třech snížených výškách (Bunny junior ). Židle Helene je ve snížených výškách k dispozici hned v 6ti výškových variantách ( Helene 1031 a Helene 1041 ). V nabídce u nás najdete Helene i jako dětskou barovou židli nebo jako židli na kolečkách. S židlemi Helene a Bunny se snadno manipuluje, má jednoduché design a ekonomický tvar. Jsou odolné, jednoduché, snadno udržovatelné. Díky plastovému provedení jsou lehké, snadno přenosné, avšak dostatečně pevné pro intenzivní každodenní používání. Jsou funkční a dlouho vydrží.  Takové jsou židle Bunny a Helene.

Židle Helene 1031
Židle Bunny ve 3 různých výškách

Do konferenčních a školicích místností je vhodný GOGO. Tento model nabízí pohodlné sezení a širokou škálu využití. Ideální je pro dynamická pracovní prostředí. Navíc si při sezení na této židli můžeme vzpomenout na legendární hlášku „My všichni jsme Gogo“ z filmu Čtyři vraždy stačí, drahoušku. Další volbou je židle HELENE 1007 se stolečkem nebo bez stolečku HELENE 1005.

Křesílko Gogo Bericoplast - Alupress Design