| Farbe: | červená, černá, bílá, transparentní- čirá, kouřová |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 19 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Rahmen / Gestell: | otočná |
| Sitzhöhe: | 770 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Oberflächenbehandlung: | chrom |
| Material Rückenlehne: | plastový sedák ABS |
| Šířka sedáku: | 440 mm |
| Hloubka sedáku: | 405 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Arod 560
Barová židle Arod 560 s plastovým sedákem.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |






