| Barva: | červená, černá, bílá, transparentní- čirá, kouřová |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 19 kg |
| Nosnost: | 100 kg |
| Kostra / rám: | otočná |
| Výška sedáku od země: | 770 mm |
| Určení: | interiér |
| Povrchová úprava: | chrom |
| Sedák: | plastový sedák ABS |
| Šířka sedáku: | 440 mm |
| Hloubka sedáku: | 405 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
BAROVÁ ŽIDLE Arod 560
Barová židle Arod 560 s plastovým sedákem.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |






