| Color: | červená, černá, bílá, transparentní- čirá, kouřová |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 19 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Frame: | otočná |
| Seat height: | 770 mm |
| Purpose: | interiér |
| Finishes frame: | chrom |
| Material of seat: | plastový sedák ABS |
| Šířka sedáku: | 440 mm |
| Hloubka sedáku: | 405 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Arod 560
Barová židle Arod 560 s plastovým sedákem.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |






