| Material: | Polyethylen s ocelovou vrchní deskou - police jsou |
|---|---|
| Farbe: | Bílá opálová |
| Höhe: | 1080 mm |
| Tiefe: | 750 mm |
| Nutzung: | Vhodné pro interiér i exteriér |
| Falten: | Moduly o šířce 140cm je možné skládat vedle sebe a |
| Ausführungen: | Odolná proti poškrábání |
| Produktart: | Modulární barový pult |
| Breite: | 1400 mm |
| Zubehör: | Je možné dokoupit - osvětlení, vrchní desku, polic |
| Verfügbarkeit: | Auf Bestellung |
Bar IGLOO
Modulární plastový bar IGLOO. Dostupný také ve svítící verzi.
Leider gibt es keine Produktbeschreibung.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |









