| Material: | Polyethylen s ocelovou vrchní deskou - police jsou |
|---|---|
| Colour: | Bílá opálová |
| Height: | 1080 mm |
| Depth: | 750 mm |
| Utilization: | Vhodné pro interiér i exteriér |
| Foldable: | Moduly o šířce 140cm je možné skládat vedle sebe a |
| Finish: | Odolná proti poškrábání |
| Type of product: | Modulární barový pult |
| Width: | 1400 mm |
| Appurtenance: | Je možné dokoupit - osvětlení, vrchní desku, polic |
| Availability: | For Order |
Bar IGLOO
Modulární plastový bar IGLOO. Dostupný také ve svítící verzi.
Unfortunately there is no product description.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |









