| Materiálové provedení: | Polyethylen s ocelovou vrchní deskou - police jsou |
|---|---|
| Barva: | Bílá opálová |
| Výška: | 1080 mm |
| Hloubka: | 750 mm |
| Určení: | Vhodné pro interiér i exteriér |
| Skládací provedení: | Moduly o šířce 140cm je možné skládat vedle sebe a |
| Povrchová úprava: | Odolná proti poškrábání |
| Druh výrobku: | Modulární barový pult |
| Šířka: | 1400 mm |
| Příslušenství: | Je možné dokoupit - osvětlení, vrchní desku, polic |
| Dostupnost: | Na objednávku |
Bar IGLOO
Modulární plastový bar IGLOO. Dostupný také ve svítící verzi.
Bohužel produkt nemá žádný popis.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |









