| Materialbeschreibung: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Höhe: | 860 mm |
| Hmotnost kg: | 4 kg |
| Tiefe: | 460 mm |
| Sitzhöhe: | 460 mm |
| Čalounění: | Moření + čalounění dle vzorníku |
| Material Rückenlehne: | Překližka |
| Breite: | 420 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
BIELLA 481 B
Leider gibt es keine Produktbeschreibung.


