| Material Specification: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Height: | 860 mm |
| Hmotnost kg: | 4 kg |
| Depth: | 460 mm |
| Seat height: | 460 mm |
| Čalounění: | Moření + čalounění dle vzorníku |
| Material of seat: | Překližka |
| Width: | 420 mm |
| Availability: | Na objednávku |
BIELLA 481 B
Unfortunately there is no product description.


