| Materiálové provedení: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Výška: | 860 mm |
| Hmotnost kg: | 4 kg |
| Hloubka: | 460 mm |
| Výška sedáku od země: | 460 mm |
| Čalounění: | Moření + čalounění dle vzorníku |
| Sedák: | Překližka |
| Šířka: | 420 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
BIELLA 481 B
Bohužel produkt nemá žádný popis.


