| Material: | Polyethylen |
|---|---|
| Dessin: | Horní část je do poloviny dutá. |
| Farbe: | Bílá opálová |
| Höhe: | 600 mm |
| Gewicht: | 12 kg |
| Tiefe: | 340 mm |
| Nutzung: | Vhodné pro interiér i exteriér |
| Polsterung: | K dispozici polštáře potažené látkou nebo koženkou |
| Produktart: | Květináč/sedák |
| Breite: | 900 mm |
| Verfügbarkeit: | Auf Bestellung |
Blumentopf / Sitz KADO LIGHT
Multifunkční květináč, na který můžete položit vrchní díl a vytvořit tak pohodlný sedák. Dostupný také ve svítící verzi.
Leider gibt es keine Produktbeschreibung.




