| Materiálové provedení: | Polyethylen |
|---|---|
| Dezén: | Horní část je do poloviny dutá. |
| Barva: | Bílá opálová |
| Výška: | 600 mm |
| Hmotnost kg: | 12 kg |
| Hloubka: | 340 mm |
| Určení: | Vhodné pro interiér i exteriér |
| Čalounění: | K dispozici polštáře potažené látkou nebo koženkou |
| Druh výrobku: | Květináč/sedák |
| Šířka: | 900 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
Květináč/sedák KADO LIGHT
Multifunkční květináč, na který můžete položit vrchní díl a vytvořit tak pohodlný sedák. Dostupný také ve svítící verzi.
Bohužel produkt nemá žádný popis.




