| Material: | Polyethylen |
|---|---|
| Design: | Horní část je do poloviny dutá. |
| Colour: | Bílá opálová |
| Height: | 600 mm |
| Weight: | 12 kg |
| Depth: | 340 mm |
| Utilization: | Vhodné pro interiér i exteriér |
| Upholstery: | K dispozici polštáře potažené látkou nebo koženkou |
| Type of product: | Květináč/sedák |
| Width: | 900 mm |
| Availability: | For Order |
Flowerpot / seat KADO LIGHT
Multifunkční květináč, na který můžete položit vrchní díl a vytvořit tak pohodlný sedák. Dostupný také ve svítící verzi.
Unfortunately there is no product description.




