| Höhe: | 790 mm |
|---|---|
| Sitzhöhe: | 450 mm |
| Produktart: | Stuhl |
| Rahmen / Gestell: | Buche |
| Breite: | 610 mm |
| Tiefe: | 580 mm |
| Durchmesser Beine: | 32 mm |
| Gewicht: | 6,5 kg |
| Bestimmung: | Innenausstattung |
| Produzent: | PAPATYA |
ČALOUNĚNÉ KŘESÍLKO GLOBE WOX SOFT BEECH
Elegantní čalouněné křesílko s bukouvými nohami.
Designová a zároveň pohodlné křesílko pro domácnosti i veřejné prostory. Vybírat můžete ze 4 barevných možností nohou a velkého množství čalounění. Spojka mezi nohami je v antracitové barvě ( bílá a černá barva – na dotaz ).
Židle je určena do interiéru.

