| Height: | 790 mm |
|---|---|
| Seat height: | 450 mm |
| Type of product: | Chair |
| Frame: | Beech |
| Width: | 610 mm |
| Depth: | 580 mm |
| Diameter of Legs: | 32 mm |
| Weight: | 6,5 kg |
| Purpose: | Interior |
| Manufacturer: | PAPATYA |
ČALOUNĚNÉ KŘESÍLKO GLOBE WOX SOFT BEECH
Elegantní čalouněné křesílko s bukouvými nohami.
Designová a zároveň pohodlné křesílko pro domácnosti i veřejné prostory. Vybírat můžete ze 4 barevných možností nohou a velkého množství čalounění. Spojka mezi nohami je v antracitové barvě ( bílá a černá barva – na dotaz ).
Židle je určena do interiéru.

