| Výška: | 790 mm |
|---|---|
| Výška sedáku: | 450 mm |
| Druh výrobku: | Židle |
| Kostra / rám: | Buk |
| Šířka: | 610 mm |
| Hloubka: | 580 mm |
| Průměr nohy: | 32 mm |
| Hmotnost: | 6,5 kg |
| Určení: | Interiér |
| Výrobce: | PAPATYA |
ČALOUNĚNÉ KŘESÍLKO GLOBE WOX SOFT BEECH
Elegantní čalouněné křesílko s bukouvými nohami.
Designová a zároveň pohodlné křesílko pro domácnosti i veřejné prostory. Vybírat můžete ze 4 barevných možností nohou a velkého množství čalounění. Spojka mezi nohami je v antracitové barvě ( bílá a černá barva – na dotaz ).
Židle je určena do interiéru.

